Informacje o ofercie wydawniczej

EWIDENCJE PODATKOWE –  Ćwiczenia

WYPRZEDAŻ-OKAZJA!!!!

Magdalena Meinert, Władysława Winnicka-Meinert

Format B5, Oprawa: miękka, klejona grzbietem.

978-83-938036-2-0okładka ewidencje

Okładka kolorowa,  248 stron,

Cena jednego egzemplarza  ćwiczeń 10,00 zł brutto( 9,52 netto +5%VAT)

W opracowaniu przygotowano ćwiczenia, które mają na celu przedstawienie zagadnień z zakresu klasyfikacji i pojęć podatkowych,  ewidencji w podatku dochodowym i  podatku VAT,  zasad ujęcia w ewidencjach kosztów i przychodów, zasad  ustalenia dochodu opodatkowanego ujęciu rocznym  i w  miesięcznym lub kwartalnym okresie sprawozdawczym, zasad amortyzacji podatkowej i leasingu, zasad ustalania różnic kursowych w podatku dochodowym, zasad ujmowania korekt itd.

Materiały przygotowane zostały w formie ćwiczeń ułatwiających zrozumienie zagadnień teoretycznych. Informacje zawarte            w publikacji zostały opracowane na podstawie ustaw, w sposób zrozumiały dla ucznia w formie przypadków sytuacyjnych.

fragment

Opracowane materiały zawierają przykłady i ćwiczenia do rozwiązania, które stanowią logiczną całość zbliżoną do praktyki gospodarczej. Przykłady i ćwiczenia przedstawiają różne sytuacje gospodarcze.

Przykłady i ćwiczenia mogą być wykorzystywane przy rozliczaniu za pomocą programu Płatnik i programów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych.

Ćwiczenia Ewidencje Podatkowe są zbiorem ćwiczeń – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników (Dz U. 2012 Poz. 752) nie podlegają zatwierdzeniu na podstawie art

 


Warunki sprzedaży oraz zamówienia: KLIKNIJ TUTAJ


RECENZJA
Podręcznik i ćwiczenia są napisane rzeczowo i konkretnie, liczne przykłady pomagają zrozumieć abstrakcyjną materie. Doskonale uzupełnienie wiedzy każdej osoby pracującej na prawie pracy. Szczerze polecam wszystkim praktykom!

Beata M.Witkowska
Kancelaria Prawna,
Warszawa
www.witkowskalegal.pl